Google Haritalar İle Dönüşümlerinizi Artırın!

Google Haritalar Kaydı

Google Haritalarla Müşterileriniz Sizi Eliyle Koymuş Gibi Bulsun!

Google haritalar sayesinde firmanıza ait adres, telefon, çalışma saatleriniz ve diğer bilgilerinizin yer alması gerçekleştirilebilmektedir. Bu kayıt işlemi ile müşterileriniz size daha kolay ulaşarak iletişime geçeceklerdir.

Google harita kaydı ile daha fazla müşteriye ulaşın!

Müşterilerin büyük çoğunluğu internette yerel işletmeleri arıyor. Ads Türkiye danışmanlığında Google tarafından sağlanan bir yerel platform olan Google İş Dünyası Rehberi sayesinde, sizi aradıklarında, doğru yerde olabileceksiniz.

Bir çok hizmete eş zamanlı kayıt olacaksınız!

Google Haritalar, Google Earth ve Google Navigasyon gibi Google hizmetlerinin tümüne birden eş zamanlı kaydınız gerçekleşecek. Google AdWords sertifikalı uzmanlardan oluşan Ads Türkiye Ekibi, ilgili tüm Google hizmetleri ile gerekli senkronizasyonu yapacaktır.

Her boyutta işletmeye uygun!

İster muayenehaneniz olsun, ister onlarca şubeden oluşan bir restoran zinciriniz… Google harita kaydı her boyuttan işletme için yapılabilir.

İşletmeniz fark edilecek!

Oluşturacağımız işletme hesabınıza fotoğraf ekleyecek, adresinizi ve çalışma saatlerinizi güncelleyecek ve reklam hesabınızla senkronize edeceğiz. Google haritalar kaydından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayıp müşterileri sizi seçmek için ikna etmeye çalışacağız.

Müşterileriniz işletmenizin yolunu kolayca bulsun!

Google Haritalara yapılacak kayıt sayesinde, kullanıcılar işletmenize kolayca ulaşabilecek. Mobil cihazlar (akıllı telefonlar, tabletler, araç navigasyon cihazları) ile Google haritalarda yapılacak arama ile işletmeniz kolayca bulunabilecek, ve ziyaretçileriniz Google’dan yol tarifi alabilecek!

Rehber kaydınızı reklamlarınızla birleştirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını reklamınızla birlikte gösterir. Yer uzantılarını aktif hale getirmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Dönüşümleri Artırın!

Sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmek için lütfen iletişim bilgilerinizin doğrulunu kontrol ediniz.

GOOGLE HARİTALAR İÇİN ÜCRETSİZ BAŞVURUNUZU YAPIN

    Geç Kalmayın!

    Her gün binlerce potansiyel müşteriniz internette aktif olan rakipleriniz tarafından alınıyor. Daha çok kazanmak için hemen harekete geçin. Müşterilerinzi Kaptırmayın! Hemen Başlayın, Geç Kalmayın!